danialnian

اطلاعات بخش کریر مود فیفا ۲۱

 

به جرات می‌توان مظلوم‌ترین بخش فیفا طی سال‌های گذشته را بخش کریر آن دانست! بخشی که در سال‌های گذشته، همیشه محبوب‌ترین حالت آفلاین فیفا به‌حساب می‌آمد ولی پس از مدتی کاملا زیر سایه آلتیمیت تیم قرار گرفت و الکترونیک آرتز هم که تمام تمرکزش را روی این بخش پول‌ساز گذاشته است، عملا بیخیال حالت کریر شد و هر سال شاهد تغییرات واقعا جزئی در آن بودیم. به نظر می‌رسد که امسال، توجه بیش‌تری به این بخش شده و شاهد ویژگی‌های جدیدی برایش هستیم؛ البته در نظر بگیرید که سال گذشته هم وعده‌های نسبتا مشابهی قبل انتشار بازی داده شد ولی در عمل، همه‌چیز به یک سری بهبود جزئی و صرفا ظاهری محدود بود. 

اگر شما هم در تجربه بخش کریر دوست دارید تا برخی مسابقات را صرفا با شبیه‌سازی (Sim) تمام کنید، امسال گزینه‌های بیش‌تری در اختیارتان قرار دارد. به لطف ویژگی Interactive Match Sim، می‌توانید کنترل بهتر و بیش‌تری روی شبیه‌سازی مسابقات داشته باشید. برای مثال، اگر تیم‌تان در مسابقه‌ای که انتظارش را ندارید عقب افتاد، می‌توانید خودتان ادامه بازی را در دست بگیرید و با هدایت بازیکنان‌تان به شکل دستی نتیجه را جبران کنید. حتی این امکان فراهم شده تا ضربات آزاد یا پنالتی را خودتان بزنید تا شانس گل شدن‌شان بیش‌تر از قبل باشد. علاوه بر این‌ها، از صفحه شبیه‌سازی مسابقات می‌توانید موارد مختلفی مثل تعویض‌ها یا تاکتیک‌ها را هم کنترل و از این طریق دقیقا مثل یک مربی، تیم‌تان را تا رسیدن به پیروزی هدایت کنید. 

سیستم جدید رشد و پیشرفت بازیکنان، تغییر دیگر بخش کریر است. به لطف این سیستم تغییر‌یافته، شما می‌توانید به مرور زمان بازیکنان‌تان را در پستی به‌غیر از پست اولیه‌شان پیشرفت بدهید. برای مثال، اگر در پست دفاع وسط مشکل دارید، می‌توانید با تمرین دادن به یکی از هافبک‌های دفاعی خودتان از وی در این پست استفاده کنید. یا اگر چند دفاع راست دارید، می‌توانید یکی از آن‌ها را در پستی هجومی‌تر مثل وینگر راست استفاده کنید و شاهد پیشرفتش در این پست باشید. مولفه تاثیرگذار دیگری روی عملکرد بازیکنان به اسم Sharpness در این نسخه وجود خواهد داشت که بهتر بودن وضعیت آن، باعث می‌شود تا بازیکنان شما در شرایط حساس مسابقات عملکرد بهتری داشته باشند؛ برای مثال اگر بازیکنی از این حیث وضعیت بهتری داشته باشد، شانس گل کردن یک موقعیت در دقایق پایانی و حساس بازی برایش بالاتر از بازیکنی خواهد بود که در این مولفه وضعیت ضعیف‌تری دارد. 

برای پیشرفت سریع‌تر بازیکنان‌تان در مولفه‌های مختلف از جمله Sharpness، سیستم بهبود‌یافته تمرین بازی به کمک‌تان خواهد آمد؛ به لطف این سیستم می‌توانید بازیکنان را از جنبه‌های مختلف ارتقا دهید تا مثلا شانس گل کردن موقعیت‌ها برای مهاجمین یا دقت مدافعین در تکل‌زنی را بهتر کنید. البته در نظر داشته باشید که تمرین‌های سخت پشت سرهم و توجه نکردن به خستگی بازیکنان، هم سطح انرژی و هم روحیه آن‌ها را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد؛ برای مدیریت بهتر این موضوع هم سیستم مدیریت فعالیت‌ها بهبود پیدا کرده است تا از طریق آن انتخاب کنید که بازیکنان چه زمانی باید استراحت کنند و چه زمانی جلسه‌های تمرینی آن‌ها برگزار می‌شود. در فیفا ۲۱ حتی می‌توانید پست بازیکنان را هم از طریق تمرینات تغییر بدهید و مثلا اگر دفاع راستی دارید که حس می‌کنید می‌تواند در پست‌های هجومی‌تری هم بازی کند، به مرور زمان امکان بازی در این پست‌ها را برایش فراهم کنید. این مورد حتی در رابطه با Work Rate بازیکنان هم صدق می‌کند و امکان تغییر دادن آن‌ها در اثر تمرینات هم فراهم شده است.

یکی از مشکلاتی که بخش کریر در سال‌های گذشته دچارش می‌شد، عملکرد عجیب تیم‌های رقیب در مسابقات بود. مثلا گاهی حریف شما با تیمی از بازیکنان ذخیره و ضعیف‌تر به یک مسابقه حساس می‌آمد که هرچند در ظاهر کار شما را ساده‌تر می‌کرد، ولی در واقع باعث از بین رفتن هیجان و حساسیت مسابقات هم می‌شد. EA حتی برای رفع چنین مشکلاتی در فیفا ۲۰ آپدیتی هم منتشر کرد (هرچند بسیار دیر!) ولی به نظر می‌رسد که امسال از همان ابتدا شاهد عملکرد بهتری از هوش مصنوعی تیم‌های رقیب خواهیم بود؛ به طوریکه به ادعای سازنده‌ها، تیم‌ها برای هر مسابقه با تاکتیک‌های متفاوتی وارد میدان خواهند شد تا جذابیت مسابقات حفظ شود یا حتی زمان‌بندی مسابقات شما در تقویم فصل هم درست خواهد بود و دیگر قرار نیست دو روز پشت سر هم دو بازی برگزار کنید!

در بخش کریر فیفا ۲۱، سیستم جذب بازیکنان هم بهبود پیدا کرده که به لطف آن، می‌توانید مثل دنیای واقعی بازیکنان را به شکل قرضی با حق خرید اجباری یا انتخابی جذب کنید و حتی سیستم تعویض بازیکنان با یکدیگر هم بهتر از قبل شده است. این ویژگی‌ها نه فقط برای بازیکن که برای تیم‌های کنترل‌شده توسط هوش مصنوعی هم وجود خواهد داشت و آن‌ها هم برای تقویت تیم خودشان به بهترین نحو تلاش می‌کنند. در نهایت بازی امسال گزینه‌های بیش‌تری برای شخصی‌سازی شرایط پیش از آغاز فصل اول پیش‌روی شما قرار می‌دهد تا تجربه‌ای با چالش بیش‌تر یا مثلا پول بیش‌تر داشته باشید. 

تعمیر پکیج آریستون در تهران و کرج کمپانی آریستون از برندهای خوش‌نام و پرآوازه بازار است که محصولاتی با دوام و با طول عمر بالا تولید می‌کند. محصول پکیج دیواری نیز ار تولیدات این برند است که خیلی به ندرت خراب می شود. اما اگر پکیج آریستون در خانه دارید و دچار مشکل شد باید تعمیر پکیج آریستون خود را به تعمیرکاران مجرب و حرفه ای انجام بسپارید. اجرای تعمیر و سرویس پکیج آریستون به دست تعمیرکاران غیر متخصص مشکل آفرین خواهد بود و ممکن است باعث آسیب دیدن بیشتر دستگاه پکیج شما شود.

تعمیر پکیج ها اگر توسط نمایندگی تعمیر پکیج آریستون در تهران انجام شود باعث افزایش طول عمر آن خواهد شد و از آنجا که پکیج با آب، برق و گاز در ارتباط بوده، مسئله ایمنی دو چندان حائز اهمیت می شود. به ابرکاوان نمایندگی تعمیر پکیج آریستون شمال تهران اطمینان کنید تا دستگاه شما توسط

تعمیر کار پکیج آریستون در تهران سرویس و تعمیر شود.

سرویس پکیج آریستون سرویس پکیج ها از مواردی است که باید به صورت دوره ای انجام شود؛ چون در غیر این صورت دستگاه پکیج آریستون شما می تواند دچار آسیب احتمالی شود. از این رو پیشنهاد می شود سرویس دوره ای پکیج آریستون خود را به موقع در نمایندگی تعمیرات پکیج آریستون تهران، انجام دهید.

باید توجه داشته باشید که حتما قبل از شروع فصل پاییز و زمستان هم نسبت به سرویس دوره ای اقدام نمایید. ابرکاوان نمایندگی تعمیرات پکیج آریستون در تهران با به کارگیری تعمیرکاران ماهر تعمیر ات پکیج آریستون را در کمترین زمان و به صورت کاملا حرفه ای انجام می دهد.

نصب پکیج آریستوننصب و تعمیر پکیج آریستون تهران نصب و نگهداری پکیج آریستون، به صورت کامل توسط نمایندگی تعمیر پکیج آریستون در تهران انجام می‌شود. نصب پکیج آریستون مراحل مختلفی دارد که باید به صورت دقیق و توسط متخصصین مجرب انجام شود. در نصب پکیج آریستون باید به سه مورد مهم توجه کرد؛ آب، گاز و برق.

ایمنی در نصب پکیج آریستون بسیار مهم است که نمایندگی تعمیر پکیج آریستون تهران توسط یعنی ابرکاوان دراین زمینه بسیار بادقت است. چنانچه به دنبال نصاب با تجربه هستید کافیست با شماره های درج شده در سایت یا 1743 تماس گرفته تا متخصصین ابرکاوان، نمایندگی تعمیرات پکیج آریستون تهران به کمک شما بیاید.

منبع: http://gg.gg/mwjmz